1808WA120KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808WA120KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808WA120KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 12PF 2.5KV NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808WA120KAT1A.pdf2.1808WA120KAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808WA120KAT1A
Številka dela 1808WA120KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 12PF 2.5KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5261 pcs Podatkovni list 1.1808WA120KAT1A.pdf2.1808WA120KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 12pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 12pF