18125A222MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18125A222MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18125A222MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 50V NP0 1812
Podatkovni listi: 1.18125A222MAT2A.pdf2.18125A222MAT2A.pdf3.18125A222MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 18125A222MAT2A
Številka dela 18125A222MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 50V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose