18125C184KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18125C184KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18125C184KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.18UF 50V X7R 1812
Podatkovni listi: 18125C184KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 18125C184KAT2A
Številka dela 18125C184KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.18UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165357 pcs Podatkovni list 18125C184KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.18µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 18125C184KAT2A Vodilni stil 0.040" (1.02mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.18µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 0.18UF 50V X7R 1812