1812AA222MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812AA222MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812AA222MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812AA222MAT1A.pdf2.1812AA222MAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812AA222MAT1A
Številka dela 1812AA222MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88503 pcs Podatkovni list 1.1812AA222MAT1A.pdf2.1812AA222MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812AA222JAT3A
1812AA222JAT3A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812
Na zalogi: 5993 pcs
Prenesi: 1812AA222JAT3A.pdf
RFQ
1812AA222KAT1A\SB
1812AA222KAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation