1812AC561KATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812AC561KATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812AC561KATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 560PF 1KV X7R 1812
Podatkovni listi: 1812AC561KATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812AC561KATME
Številka dela 1812AC561KATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 560PF 1KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5242 pcs Podatkovni list 1812AC561KATME.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 560pF