1812CC103KA1ME
AVX CorporationAVX Corporation
1812CC103KA1ME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812CC103KA1ME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 630V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812CC103KA1ME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1812CC103KA1ME
Številka dela 1812CC103KA1ME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 630V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4895 pcs Podatkovni list 1812CC103KA1ME.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF