1812GA151JATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812GA151JATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812GA151JATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 2KV NP0 1812
Podatkovni listi: 1812GA151JATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812GA151JATME
Številka dela 1812GA151JATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 2KV NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6008 pcs Podatkovni list 1812GA151JATME.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 150pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812GA151KAT1A
1812GA151KAT1A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 150PF 2KV C0G/NP0 1812