1812GA471KAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1812GA471KAT9A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812GA471KAT9A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 2KV C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812GA471KAT9A.pdf2.1812GA471KAT9A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812GA471KAT9A
Številka dela 1812GA471KAT9A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 2KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5295 pcs Podatkovni list 1.1812GA471KAT9A.pdf2.1812GA471KAT9A.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 470pF