1812GA561JAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812GA561JAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812GA561JAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 560PF 2KV C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812GA561JAT1A.pdf2.1812GA561JAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812GA561JAT1A
Številka dela 1812GA561JAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 560PF 2KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86288 pcs Podatkovni list 1.1812GA561JAT1A.pdf2.1812GA561JAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 560pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812GA560JAT1A\SB
1812GA560JAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 56PF 2KV C0G/NP0 1812
Na zalogi: 106268 pcs
Prenesi: 1812GA560JAT1A\SB.pdf
RFQ
1812GA560JAT1A
1812GA560JAT1A
Proizvajalci: AVX Corporation