1812HA331KATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812HA331KATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812HA331KATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 3KV NP0 1812
Podatkovni listi: 1812HA331KATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812HA331KATME
Številka dela 1812HA331KATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 3KV NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5342 pcs Podatkovni list 1812HA331KATME.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 330pF