1812SA221JATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812SA221JATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812SA221JATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812SA221JATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812SA221JATME
Številka dela 1812SA221JATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5707 pcs Podatkovni list 1812SA221JATME.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 220pF