1812WA151MAT1A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
1812WA151MAT1A\SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812WA151MAT1A\SB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 2.5KV NP0 1812
Podatkovni listi: 1812WA151MAT1A\SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812WA151MAT1A\SB
Številka dela 1812WA151MAT1A\SB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 2.5KV NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4646 pcs Podatkovni list 1812WA151MAT1A\SB.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 150pF