1812WA390MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812WA390MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812WA390MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 39PF 2.5KV C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812WA390MAT1A.pdf2.1812WA390MAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812WA390MAT1A
Številka dela 1812WA390MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 39PF 2.5KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5276 pcs Podatkovni list 1.1812WA390MAT1A.pdf2.1812WA390MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 39pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 39pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812WA560JAT1A\SB
1812WA560JAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 56PF 2.5KV NP0 1812
Na zalogi: 5271 pcs
Prenesi: 1812WA560JAT1A\SB.pdf
RFQ
1812WA390MAT1A\SB
1812WA390MAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 39PF 2.5KV C0G/NP0 1812