1812WC202KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1812WC202KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812WC202KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2000PF 2.5KV X7R 1812
Podatkovni listi: 1.1812WC202KAT2A.pdf2.1812WC202KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812WC202KAT2A
Številka dela 1812WC202KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2000PF 2.5KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124082 pcs Podatkovni list 1.1812WC202KAT2A.pdf2.1812WC202KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
natančen opis 2000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 2000pF