1812WC222KAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1812WC222KAT9A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812WC222KAT9A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 2.5KV X7R 1812
Podatkovni listi: 1.1812WC222KAT9A.pdf2.1812WC222KAT9A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812WC222KAT9A
Številka dela 1812WC222KAT9A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 2.5KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5480 pcs Podatkovni list 1.1812WC222KAT9A.pdf2.1812WC222KAT9A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 2200pF