18252C103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18252C103MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18252C103MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V X7R 1825
Podatkovni listi: 18252C103MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 18252C103MAT2A
Številka dela 18252C103MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104162 pcs Podatkovni list 18252C103MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 10000pF