1825AC102MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
1825AC102MAT3A\SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825AC102MAT3A\SB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 1KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1825AC102MAT3A\SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825AC102MAT3A\SB
Številka dela 1825AC102MAT3A\SB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 1KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4473 pcs Podatkovni list 1825AC102MAT3A\SB.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1000pF