1825CC104KATME
AVX CorporationAVX Corporation
1825CC104KATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825CC104KATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 630V X7R 1825
Podatkovni listi: 1825CC104KATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825CC104KATME
Številka dela 1825CC104KATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 630V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5655 pcs Podatkovni list 1825CC104KATME.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.1µF