1825HC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1825HC102MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825HC102MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 3KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825HC102MAT1A.pdf2.1825HC102MAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825HC102MAT1A
Številka dela 1825HC102MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 3KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6004 pcs Podatkovni list 1.1825HC102MAT1A.pdf2.1825HC102MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1825HC102MAT1A\SB
1825HC102MAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1000PF 3KV X7R 1825