1825HC472MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
1825HC472MAT3A\SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825HC472MAT3A\SB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1825HC472MAT3A\SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825HC472MAT3A\SB
Številka dela 1825HC472MAT3A\SB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4890 pcs Podatkovni list 1825HC472MAT3A\SB.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 4700pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1825HC472MAT9A
1825HC472MAT9A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825
Na zalogi: 4868 pcs
Prenesi: 1825HC472MAT9A.pdf
RFQ
1825HC472KAZ2A
1825HC472KAZ2A
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 77871 pcs
Prenesi: 1825HC472KAZ2A.pdf
RFQ
1825HC472MAT3A
1825HC472MAT3A