22201C335KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22201C335KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 22201C335KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 100V X7R 2220
Podatkovni listi: 22201C335KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 22201C335KAT2A
Številka dela 22201C335KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.3UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46464 pcs Podatkovni list 22201C335KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.090" (2.28mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.197" W (5.72mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.3µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 3.3µF