22205C106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22205C106MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 22205C106MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Podatkovni listi: 1.22205C106MAT2A.pdf2.22205C106MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 22205C106MAT2A
Številka dela 22205C106MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46399 pcs Podatkovni list 1.22205C106MAT2A.pdf2.22205C106MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 478-5731-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose