2220SC563KAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2220SC563KAT9A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220SC563KAT9A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 2220
Podatkovni listi: 1.2220SC563KAT9A.pdf2.2220SC563KAT9A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220SC563KAT9A
Številka dela 2220SC563KAT9A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4436 pcs Podatkovni list 1.2220SC563KAT9A.pdf2.2220SC563KAT9A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.130" (3.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.056µF