22251A682FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22251A682FAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 22251A682FAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6800PF 100V NP0 2225
Podatkovni listi: 1.22251A682FAT2A.pdf2.22251A682FAT2A.pdf3.22251A682FAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 22251A682FAT2A
Številka dela 22251A682FAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6800PF 100V NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 6800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose