2225GC123MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
2225GC123MAT3A\SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225GC123MAT3A\SB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2225
Podatkovni listi: 2225GC123MAT3A\SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2225GC123MAT3A\SB
Številka dela 2225GC123MAT3A\SB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4801 pcs Podatkovni list 2225GC123MAT3A\SB.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.012µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2225GC123KAT1A
2225GC123KAT1A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2225
Na zalogi: 5709 pcs
Prenesi: 2225GC123KAT1A.pdf
RFQ
2225GC123MAT1A\SB
2225GC123MAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation