2225SC273KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225SC273KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225SC273KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 1.5KV X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225SC273KAT1A.pdf2.2225SC273KAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225SC273KAT1A
Številka dela 2225SC273KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.027UF 1.5KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38841 pcs Podatkovni list 1.2225SC273KAT1A.pdf2.2225SC273KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.027µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije General Purpose