2225WA102KATME
AVX CorporationAVX Corporation
2225WA102KATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225WA102KATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2225
Podatkovni listi: 2225WA102KATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2225WA102KATME
Številka dela 2225WA102KATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5398 pcs Podatkovni list 2225WA102KATME.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1000pF