2225WC102KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225WC102KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225WC102KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225WC102KAT1A.pdf2.2225WC102KAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2225WC102KAT1A
Številka dela 2225WC102KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4897 pcs Podatkovni list 1.2225WC102KAT1A.pdf2.2225WC102KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2225WA560JAT1A\SB
2225WA560JAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 56PF 2.5KV C0G/NP0 2225
Na zalogi: 4021 pcs
Prenesi: 2225WA560JAT1A\SB.pdf
RFQ
2225WA270JAT1A\SB
2225WA270JAT1A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 27PF 2.5KV NP0 2225
Na zalogi: 4330 pcs
Prenesi: 2225WA270JAT1A\SB.pdf
RFQ
2225WC102KAT1A\SB
2225WC102KAT1A\SB
Opis: CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 2225