2225WC103KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225WC103KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225WC103KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 2.5KV X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225WC103KAT1A.pdf2.2225WC103KAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225WC103KAT1A
Številka dela 2225WC103KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 2.5KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90704 pcs Podatkovni list 1.2225WC103KAT1A.pdf2.2225WC103KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) Druga imena 2225WC103KAT1A-ND
2225WC103KAT1A/1K
2225WC103KAT1A/500
2225WC103KAT1A\500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 10000pF