3640CC474MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
3640CC474MAT3A\SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3640CC474MAT3A\SB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640
Podatkovni listi: 3640CC474MAT3A\SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3640CC474MAT3A\SB
Številka dela 3640CC474MAT3A\SB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5722 pcs Podatkovni list 3640CC474MAT3A\SB.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3640 (9110 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Zmogljivost 0.47µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3640CC474KAT3A
3640CC474KAT3A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640
Na zalogi: 12412 pcs
Prenesi: 3640CC474KAT3A.pdf
RFQ
3640CC474MAT3A
3640CC474MAT3A
Proizvajalci: AVX Corporation