3640HC103KAT3AJ
AVX CorporationAVX Corporation
3640HC103KAT3AJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3640HC103KAT3AJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640
Podatkovni listi: 3640HC103KAT3AJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3640HC103KAT3AJ
Številka dela 3640HC103KAT3AJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4388 pcs Podatkovni list 3640HC103KAT3AJ.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3640 (9110 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Zmogljivost 10000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3640HC103KAT3A\SB
3640HC103KAT3A\SB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640