3640JC152MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
3640JC152MAT3A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3640JC152MAT3A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 4KV X7R 3640
Podatkovni listi: 1.3640JC152MAT3A.pdf2.3640JC152MAT3A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3640JC152MAT3A
Številka dela 3640JC152MAT3A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 4KV X7R 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13460 pcs Podatkovni list 1.3640JC152MAT3A.pdf2.3640JC152MAT3A.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3640 (9110 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose