3640KA331JAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
3640KA331JAT3A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3640KA331JAT3A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 5KV C0G/NP0 3640
Podatkovni listi: 1.3640KA331JAT3A.pdf2.3640KA331JAT3A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3640KA331JAT3A
Številka dela 3640KA331JAT3A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 5KV C0G/NP0 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13536 pcs Podatkovni list 1.3640KA331JAT3A.pdf2.3640KA331JAT3A.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3640 (9110 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose