5AK100JAAAA
AVX CorporationAVX Corporation
5AK100JAAAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5AK100JAAAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 5AK100JAAAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AK100JAAAA
Številka dela 5AK100JAAAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5956 pcs Podatkovni list 5AK100JAAAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 10pF