5GU150JECCANM
AVX CorporationAVX Corporation
5GU150JECCANM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5GU150JECCANM
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 15PF 4KV N750 RADIAL
Podatkovni listi: 5GU150JECCANM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5GU150JECCANM
Številka dela 5GU150JECCANM Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 15PF 4KV N750 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5366 pcs Podatkovni list 5GU150JECCANM.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient N750
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.236" (6.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor N750 Radial, Disc Zmogljivost 15pF