5NT182MRJIM
AVX CorporationAVX Corporation
5NT182MRJIM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5NT182MRJIM
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1800PF 3KV Y5F RADIAL
Podatkovni listi: 5NT182MRJIM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5NT182MRJIM
Številka dela 5NT182MRJIM Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1800PF 3KV Y5F RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3971 pcs Podatkovni list 5NT182MRJIM.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5F
Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc Zmogljivost 1800pF