5PR103MUMCE
AVX CorporationAVX Corporation
5PR103MUMCE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5PR103MUMCE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 5PR103MUMCE
Številka dela 5PR103MUMCE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5831 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5R
Velikost / dimenzija 0.748" Dia (19.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 478-4258
delovna temperatura -30°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5R Radial, Disc
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose