5ZH104ZOCJA
AVX CorporationAVX Corporation
5ZH104ZOCJA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5ZH104ZOCJA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V Y5V RADIAL
Podatkovni listi: 5ZH104ZOCJA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5ZH104ZOCJA
Številka dela 5ZH104ZOCJA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6045 pcs Podatkovni list 5ZH104ZOCJA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 478-4280-2
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose