68S103SAHCA
AVX CorporationAVX Corporation
68S103SAHCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 68S103SAHCA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 2KV Y5V RADIAL
Podatkovni listi: 68S103SAHCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 68S103SAHCA
Številka dela 68S103SAHCA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 2KV Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5166 pcs Podatkovni list 68S103SAHCA.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca -20%, +50%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF -20%, +50% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 10000pF