AQ11EM430GA7ME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ11EM430GA7ME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ11EM430GA7ME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 43PF 150V 0505
Podatkovni listi: AQ11EM430GA7ME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ11EM430GA7ME
Številka dela AQ11EM430GA7ME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 43PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4234 pcs Podatkovni list AQ11EM430GA7ME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 43pF ±2% 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 43pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency