AQ125A331FAJBE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ125A331FAJBE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ125A331FAJBE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V 0505
Podatkovni listi: AQ125A331FAJBE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ125A331FAJBE
Številka dela AQ125A331FAJBE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 50V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4855 pcs Podatkovni list AQ125A331FAJBE.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 330pF ±1% 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency