AQ12EA3R9DAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EA3R9DAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ12EA3R9DAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.9PF 150V 0606
Podatkovni listi: AQ12EA3R9DAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AQ12EA3R9DAJME
Številka dela AQ12EA3R9DAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3.9PF 150V 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 155724 pcs Podatkovni list AQ12EA3R9DAJME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca 3.9pF
Debelina (maks.) A Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0606 (1616 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca AQ12EA3R9DAJME
Vodilni stil 0.057" (1.45mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 3.9pF ±0.5pF 150V Ceramic Capacitor A 0606 (1616 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5pF
Opis CAP CER 3.9PF 150V 0606
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ12EA3R9BAJME\500
AQ12EA3R9BAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 3.9PF 150V 0505