AQ12EM0R1BATME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EM0R1BATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ12EM0R1BATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1PF 150V 0505
Podatkovni listi: AQ12EM0R1BATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ12EM0R1BATME
Številka dela AQ12EM0R1BATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5317 pcs Podatkovni list AQ12EM0R1BATME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.1pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 0.1pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency