AQ12EM110JAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EM110JAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ12EM110JAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 11PF 150V 0505
Podatkovni listi: AQ12EM110JAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ12EM110JAJME
Številka dela AQ12EM110JAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 11PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4409 pcs Podatkovni list AQ12EM110JAJME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 11pF ±5% 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 11pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency