AQ12EM5R6BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EM5R6BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ12EM5R6BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 150V 0505
Podatkovni listi: AQ12EM5R6BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AQ12EM5R6BAJME
Številka dela AQ12EM5R6BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 5.6PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80758 pcs Podatkovni list AQ12EM5R6BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5.6pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 5.6pF
Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ12EM5R6BAJME\500
AQ12EM5R6BAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 5.6PF 150V 0505
Na zalogi: 4817 pcs
Prenesi: AQ12EM5R6BAJME\500.pdf
RFQ
AQ12EM5R1CAJME
AQ12EM5R1CAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 5.1PF 150V 0505
Na zalogi: 6021 pcs
Prenesi: AQ12EM5R1CAJME.pdf
RFQ
AQ12EM5R1DAJME
AQ12EM5R1DAJME
Opis: CAP CER 5.1PF 150V 0505
Prenesi: AQ12EM5R1DAJME.pdf
AQ12EM5R6BAJME\250V
AQ12EM5R6BAJME\250V
Opis: CAP CER 5.6PF 150V 0505
Prenesi: AQ12EM5R6BAJME\250V.pdf