AQ12EM6R2BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EM6R2BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ12EM6R2BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6.2PF 150V 0505
Podatkovni listi: AQ12EM6R2BAJME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ12EM6R2BAJME
Številka dela AQ12EM6R2BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6.2PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 81339 pcs Podatkovni list AQ12EM6R2BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 6.2pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 6.2pF