AQ137M0R9DA7WE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ137M0R9DA7WE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ137M0R9DA7WE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.9PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ137M0R9DA7WE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ137M0R9DA7WE
Številka dela AQ137M0R9DA7WE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.9PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4039 pcs Podatkovni list AQ137M0R9DA7WE.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 0.9pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 0.9pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency