AQ137M2R7DA7WE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ137M2R7DA7WE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ137M2R7DA7WE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ137M2R7DA7WE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ137M2R7DA7WE
Številka dela AQ137M2R7DA7WE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.7PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4971 pcs Podatkovni list AQ137M2R7DA7WE.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 2.7pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 2.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency