AQ137M3R0BA1ME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ137M3R0BA1ME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ137M3R0BA1ME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ137M3R0BA1ME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ137M3R0BA1ME
Številka dela AQ137M3R0BA1ME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3973 pcs Podatkovni list AQ137M3R0BA1ME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 3pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 3pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency