AQ13EM102KA7RE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ13EM102KA7RE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ13EM102KA7RE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 150V 1111
Podatkovni listi: AQ13EM102KA7RE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AQ13EM102KA7RE
Številka dela AQ13EM102KA7RE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 150V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5125 pcs Podatkovni list AQ13EM102KA7RE.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient E
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 1000pF ±10% 150V Ceramic Capacitor E 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency